Ana Sayfa

 

 

 
Müziğin kalbi Dorock’ta atıyor! Dorock Stage, rock müziğin önde gelen isimlerinin yanı sıra farklı müzik tarzlarının da önemli isimlerini Kadıköy’de ağırlıyor.

Anadolu yakasının merakla beklediği, 1000 kişilik seyirci kapasitesiyle İstanbul’un en büyük kapalı konser alanı olan Dorock Stage, kaliteli müziğin tüm tarzlarını aynı çatı altında topluyor. Haftanın 7 günü, sabah saat 04:00’a kadar kapılarını açık tutacak olan Dorock Stage, sektörün önde gelen marka ve modellerinden kurulan teknik donanımı ve her akşam sunduğu muhteşem canlı performanslarıyla sizleri bekliyor.

Murat İlkan & Metin Türkcan Akustik Proje

Pentagram’ın efsane isimleri Murat İlkan ve Metin Türkcan,kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 04 Aralık 2018 - Salı günü Dorock XL Kadıköy sahnesinde...

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 04 Aralık 2018 - Salı
Saat :  22:30


İkiye On Kala

Rock müzik grubu İkiye On Kala, 5 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy sahnesinde...


Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 05 Aralık 2018 - Çarşamba
Saat :  22:30


Sattas

Sınırlı sayıda "1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava" kampanyasını kaçırmayın!
Sattas, eğlenceli sahne performansı ve harika şarkıları ile Dorock XL Kadıköy sahnesinde sizlerle olacak.

Sattas, "Reggae"nin özünden uzaklaşmadan Caz, Ska, Dub ve Rock formlarını bir potada eritebilmeyi başaran, müzikal kalitesi ile ismini Türkiye’nin ötesine duyurmuş bir topluluk. Çağdaş soundları, yaratıcı yorumları, yüksek tempoları ve izleyici ile kurdukları müthiş etkileşim ile Sattas bu ününü hakettiğini sahnede kanıtlıyor. Nefes sahnesindeki bu gecede sadece reggae sevenleri değil, tüm müzikseverleri olağanüstü bir performans bekliyor.

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 06 Aralık 2018 - Perşembe
Saat :  22:30


Feridun Düzağaç

Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, Dorock XL Kadıköy sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu Tını grubuyla başladı. 1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödülleri’nde "Beni Bırakma" şarkısına çektiği klip ile Yılın Klibi Ödülü’ne layık görüldü.

Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı. 2005 yapımı "Gece 11.45", 2007 yapımı "2 Süper Film Birden" ve 2008 yapımı "Aşk Tutulması" isimli sinema filmleri ile "Derman" ve "Binbir Gece" dizilerinde kamera önüne geçti.

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 07 Aralık 2018 - Cuma
Saat :  22:30


Melek Mosso

"Umrumda Değil" coverıyla daha geniş bir kitleye sesini ulaştırmaya başlayan Melek Mosso, Dorock XL Kadıköy sahnesinde sizlerle...

Akustikhane’deki "Umrumda Değil" cover’ıyla daha geniş bir kitleye sesini ulaştırmaya başlayan Melek Mosso, 2006 yılından beri çeşitli sahnelerde ve projelerde profesyonel olarak yer alıyor. Aynı zamanda müzik öğretmeni olan Mosso, yıllardır bestelerini ve cover çalışmalarını YouTube kanalında yayınlıyor.

Melek Mosso, 2018 Ocak ayında Sony Müzik etiketiyle çıkaracağı single çalışmasıyla müzik piyasasına ilk adımını atmayı planlıyor.

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 08 Aralık 2018 - Cumartesi
Saat :  22:30


FoxUs - Filmler ve Filimler Konseri

Youtube’un en etkili kanallarından Filmler ve Filimler Ailesinin Fox’u, sevilen şarkıları yorumladığı ekibi FoxUs ile sizlerle. Keyifli sahne sohbeti ve geniş müzik lezzetiyle bu gecede sizleri de bekliyoruz.

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 09 Aralık 2018 - Pazar
Saat :  22:30


Bulutsuzluk Özlemi, Dorock XL Kadıköy sahnesinde sizlerle...

"Türkiye’de birçok ilke imza atan Bulutsuzluk Özlemi, kendi türlerinin ilklerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bugüne kadar kaydettiği albümler ve Türkiye’nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen, müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritimlerine Anadolu’nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören, şarkı sözlerinde özellikle sosyolojik, psikolojik, ekonomik ve politik konuları işleyen Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye’de uzun süre tartışılan "Türkçe sözlü rock yapılır mı?" sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi."

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 12 Aralık 2018 - Çarşamba
Saat :  22:30


Duman

Başarılı rock grubu Duman, 13 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000’lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen Duman, şehrine geliyor. Son albümü Darmaduman ile hayranlarına yeniden merhaba diyen başarılı grup, hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 13 Aralık 2018 - Perşembe
Saat :  22:30


Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yerli alternatif sahnenin sevilen gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz, Dorock XL Kadıköy sahnesinde...

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 14 Aralık 2018 - Cuma
Saat :  22:30


Hayko Cepkin

Hayko Cepkin, Dorock XL Kadıköy sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

"Sakin Olmam Lazım",  "Tanışma Bitti",  "Sandık" ve "Aşkın Izdırabını…" albümleri, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye’de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, son albümü "Beni Büyüten Şarkılar Vol.1" konserlerine devam ediyor.

2016 yılının ocak ayında DMC etiketiyle çıkardığı "Beni Büyüten Şarkılar Vol.1" cover albümü, Hayko Cepkin’in çocukluğundan gelen unutulmaz şarkıların kendine has düzenlemeleriyle yeniden karşınızda!

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 15 Aralık 2018 - Cumartesi
Saat :  22:30


Ezgi Yelen

Ezgi Yelen, Dorock XL Kadıköy sahnesinde sizlerle...

Ezgi Yelen, Emre Aydın ve Levent Yüksel’de vokalistliğin ardından ilk single çalışması “Duymak Ağırsayı” 2017’ de yayınladı. Yeni Single çalışması “Yalnız Kadınlarım” ı ilk defa çalacağı ve 90ların en sevilen şarkılarının da seslendireceği geceye sürpriz konuklar da sahnede eşlik edecek.

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 18 Aralık 2018 - Salı
Saat :  22:30


Niyazi Koyuncu

"Müziksiz nefessiz kalırım" diyen Niyazi Koyuncu, Dorock XL Kadıköy sahnesinde sizlerle...

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 19 Aralık 2018 - Çarşamba
Saat :  22:30


Can Bonomo

Başarılı sanatçı Can Bonomo, 22 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy sahnesinde...

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 22 Aralık 2018 - Cumartesi
Saat :  22:30


Genç Bi Şenlik - Üniversite

2015’ten beri lise öğrencilerinin buluşma noktası olan Genç Bi Şenlik bu sefer Üniversite öğrencilerine yönelik yeni konsepti ile karşınızda.

25 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy sahnesinde Nova Norda, Şehinşah ve Hey Douglas’la esecek bu gençlik rüzgarına seni de bekliyoruz.

Arkadaşlarını al da gel, Genç Bi Şenlik yeni konseptiyle geri dönüyor!

Program:
Nova Norda : 21:30
Şehinşah     : 22:30
Hey Douglas: 00:15

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 25 Aralık 2018 - Salı
Saat :  22:30


Emre Aydın

Pop rock tarzının en iyi isimlerinden Emre Aydın, 29 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy sahnesinde...

Mekan : Dorock XL Kadıköy, İstanbul
Tarih : 29 Aralık 2018 - Cumartesi
Saat :  22:30
Editör Üye Adı: silentscream
Editör Email: silentscream@anatolianrock.com
Haber Tarihi: 3 Aralık 2018


Diğer haberleri okumak için tıklayınız.

 

 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com